Přeskočit na obsah

Žena se zbavuje věku …

… podobně jako si had svléká kůži. Účinek obnovení buněk zajišťují přípravky obsahující hadí olej z mamushi.

Kosmetika SNAKE FACTOR obsahuje ve svém složení hadí olej z hada Mamushi. Při pravidelném používání urychluje rytmus obnovy buněk vaší pleti, pomáhá vám zachovat si přitažlivost ve 40, v 50 a dokonce i v 60 létech.

Aktivní složky:

  • hadí olej z hada Mamushi – zdroj polynenasycených mastných kyselin Omega-3
  • anti-aging komplex Brillian-KS68 – buněčný aktivátor
  • výkonný hydratační komplex – sůl kyseliny hyaluronové + disacharid glukózy
  • vitamin E (tokoferol) – vitamin mládí a krásy

Výsledek:

  • viditelné snížení hloubky a počtu vrásek
  • zvýšení turgoru a pružnosti pleti
  • redukce věkové pigmentace

Olej hada Mamushi — zdroj polynenasycených mastných kyselin Omega-3, které jsou pro náš organizmus životně důležité. Lidské tělo si je nedokáže samostatně vyrobit a může je přijímat pouze zvenku – s jídlem a kosmetikou. Tyto mastné kyseliny hrají důležitou roli v mnoha životně důležitých biochemických procesech a mají významný dopad na naše zdraví a krásu. Mimo jiné jsou Omega-3 zodpovědný za stavbu buněčných membrán, stimulují produkci kolagenu a elastinu, chrání pokožku před škodlivými účinky volných radikálů a UV záření.

Anti-Aging Complex Brillian-KS68 – nová forma retinolu, posílená o adenosin. Jako strukturní jednotka molekul DNA a RNA je adenosin zapojen do reparativních (obnovení) procesů, do procesů energetického metabolismu, obnovuje energetický potenciál buněk. V součinnosti s retinolem adenosin mnohonásobně zesiluje jeho účinek. Účinkem jejich syntézy je významná aktivace metabolických procesů v kožních buňkách, urychlení jejich obnovy, stimulace syntézy kolagenu a elastických vláken dermis, osvětlení pigmentových skvrn. V důsledku toho dokonce i zralá pleť získá jemný, mladý a zářivý vzhled.

Kyselina hyaluronová je hlavní substancí pokožky která obsahuje vodu, zaplňuje mezibuněčné prostory a zajišťuje dopravu bioaktivních látek do buněk. Sůl kyseliny hyaluronové pomáhá udržovat optimální úroveň hydratace pokožky, zlepšuje její turgor – vnější hladkost a vypnutí.

Disacharid glukózy (trehalóza) – to je přírodní disacharid, který pomáhá udržet vlhkost v pokožce, zabraňuje rozpadu buněčných membrán, chrání bílkoviny a jiné biomolekuly před vysušením, zachovává biologickou aktivitu. Používá se především při výrobě kosmetiky prémiových řád.

Vitamin E (tokoferol) stimuluje obnovu buněk, zabraňuje foto-stárnutí pokožky, podporuje vodní a lipidovou rovnováhu, zmírňuje podráždění, odstraňuje šupinatost.

Krém pro elasticitu pleti obličeje a korekci vrásek “Snake Factor” – Nekonečná obnova

Jemný krém účinně pečuje o vaší pleť během dne. Odstraňuje suchost, obnovuje pružnost, vyhlazuje vrásky, snižuje pigmentaci související s věkem. Produkt je součástí série kosmetických přípravků Snake Factor pro intenzivní korekci kožních změn souvisejících s věkem. Přípravky z této řady obsahují ve svém složení olej z hada Mamushi, aktivátor buněčné obnovy – anti-age komplex Brillian-KS68 a také komplex výkonných hydratačních složek (sůl kyseliny hyaluronové a disacharid glukózy).

Tonikum účinně čistí pokožku od nadměrného množství kožního mazu, nečistot a zbytků make-upu, zvyšuje účinnosti anti-aging péče. Tonikum s bohatým složením dodává pleti vlhkost, zvyšuje její tonus, pleť vypadá viditelně mladší. Produkt je součástí série kosmetických přípravků Snake Factor pro intenzivní korekci kožních změn souvisejících s věkem. Přípravky z této řady obsahují ve svém složení olej z hada Mamushi, aktivátor buněčné obnovy – anti-age komplex Brillian-KS68 a také komplex výkonných hydratačních složek (sůl kyseliny hyaluronové a disacharid glukózy).