Přeskočit na obsah

Více než deodorant

Proti pocení

Znáte někoho, kdo se vůbec nepotí? Asi neexistuje člověk, který by se s touto normální funkcí těla nesetkal. Při tělesné námaze či duševním vypětí s potem tak nějak počítáme, co ale dělat, když nás trápí nepříjemný zápach?

Příčina zápachu

Důvodem, proč nevoníme, může být celá řada – zdravotní problémy a s tím související užívání léků vábnému odéru dvakrát nepřidají. Stejně tak oděv z nevhodného materiálu, typicky umělá vlákna umí v tomto směru potrápit. Pokud nezabírá důsledná hygiena či další klasická doporučení, při nadměrném pocení často zabírá až aplikace botulotoxinu. Než se vydáte podniknout tento zákrok, vyzkoušejte zázračný krystal.

Krystal Natural Veil

Řešení – Natural Veil

Natural Veil je 100 % přírodní produkt sopečného původu. Jedná se o krystal alunitu, který je pro organismus naprosto neškodný. Neobsahuje totiž chlorhydrát hliníku ani jiné chemické substance, jaké bývají nedílnou součástí perspirantů.

Krystal alunitu je v Číně známý již tisíce let a jeho využití je opravdu všestranné: prevence, uchování potravin, boj s nepříjemným zápachem a pomáhá normalizovat stav pokožky. Je možné ho používat po holení, čímž se předchází podráždění pokožky.

Krystal zastavuje drobná krvácení a napomáhá hojení ran. V tradiční medicíně se zevně používá v podobě roztoků k oplachování, omývání a vyplachování při zánětech pokožky a sliznice, je to 100 % prostředek proti moučnivce a oparům, efektivně pomáhá při parodontóze a krvácivosti dásní. Také se osvědčil k výplachům při kandidóze.

Natural Veil zmírňuje svědění a otoky po kousnutí komárů a much, odstraňuje nepříjemný zápach (z česneku, ryb, aromatických látek atd.) z vašich rukou.

Použití

Namočte krystal do vody a po koupeli nebo po sprchování jím potírejte podpaždí a chodidla stejně, tak jako při použití kuličkového nebo pevného deodorantu. Voda povrch krystalu rozpouští a pokrývá pokožku tenkou vrstvou, která bezpečně chrání před bakteriemi. V závislosti na používání se krystal postupně zmenšuje, účinky se však zachovávají do jeho úplného spotřebování.

Lze také krystal ponořit do sklenice vody, kterou následně použijeme na oplachy, výplachy, omývání potravin, vlastní hygienu. Takto upravenou vodu můžeme rozprašovat do okolního prostředí, na obličej, tělo i předměty, použít ke kloktání.

Krystal je velmi ekonomický, je-li vůbec na místě o ekonomické výhodě mluvit tam, kde se jedná o zdraví. Jeden krystal o váze 60 g vám stačí více jak na jeden rok každodenního používání. Jestliže vám krystal upadl a rozbil se, rozdrťte ho na prášek, jehož špetka nasypaná do bot bude dlouho působit jako deodorant. Úlomky můžete rozpustit ve vodě a pokračovat v používání ve formě roztoku, který se nanáší na problematická místa. Krystal je lehký a kompaktní, nepostradatelný při cestování.

Jak funguje

Natural Veil má přírodní antimikrobiální účinky. Ničí bakterie, které jsou původcem zápachu. Natural Veil zajišťuje svěžest po dobu více jak 24 hodin. Ve srovnání s komerčními deodoranty a antiperspiranty je 6 -12 x účinnější.

Krystalický deodorant Natural Veil:

  • 100% přírodní produkt
  • neobsahuje emulgátory, které zalepují póry a narušují funkci
  • má antibakteriální účinky potních žláz
  • absolutně neškodný, protože neobsahuje alkohol, nevyvolává alergie a nedráždí, snižuje škodlivé chemické substance zánětlivost
  • nevyvolává alergii
  • neobsahuje oleje, které zanechávají skvrny na oblečení
  • je bez zápachu
  • mohou ho používat těhotné ženy, kojící matky, alergici a nemocní bronchiálním astmatem