Přeskočit na obsah

O mně

Můj příběh

Vůně bylinek a bylinky obecně mě provázely už od mládí.

Ve škole jsem se zúčastnila snad všech přírodopisných soutěží a olympiád. Herbářů jsem měla doma nepočítaně.

Proto není s podivem, že i ve svém zralém věku využívám sílu bylinek a doporučuji svému okolí vhodné kombinace. Před třemi lety se mi dostala do rukou tenká brožurka na téma ženské zdraví. Poprvé, když jsem jí listovala, tak na každé straně byla vždy nějaká úžasná bylinka, která právě ženám byla doporučována, že může pomoci od bolestivé menstruace, výtoku, premenstruačního syndromu.

Byla jsem nadšená z toho, jak krásně jde skloubit účinnost bylinek právě s ženským zdravím.

Jak to bylo dál

A jak to bylo dál s kosmetikou? První setkání s tradiční čínskou medicínou!

Právě díky tradiční čínské medicíně se mi narodily moje dvě krásné děti. A tím začala moje společná cesta s tradiční čínskou medicínou. Nedám na ní dopustit.

Spolu s mojí maminkou a sestrou jsme již dříve tíhly k řešení různých zdravotních problémů nejdříve přírodní cestou a tak nějak přirozeně to přešlo k postupnému seznamování s léčivými bylinkami, produkty tradiční čínské medicíny. Prostě vždy pro nás bylo zásadní, že právě čínská medicína řeší příčinu a ne důsledek nemoci, byť je to někdy delší cesta k uzdravení.

V určitém věku mi ovšem začaly dělat problémy s pletí všechny krémy. Nic jsem na své pleti nesnesla. A nebyla bych to já, kdybych nehledala náhradní řešení. Pustila jsem se do výroby vlastních krémů a olejů. Mými miláčky se staly bambucké máslo, arganový olej a šípkový olej. V určitém mezidobí jsem se hodně zabývala i myšlenkou začít s výrobou kosmetiky naplno. Jen mě na kolena srazily všechny nařízení, předpisy k tomu potřebné.

A najednou, ne určitě náhodou, jsem objevila kosmetiku Tiande. Vše do sebe v jeden okamžik krásně zapadlo, jako puzzle. Tisícileté receptury tradiční čínské medicíny, moderní technologie, prostě zdraví a krása z Tibetu. Jsem z ní nadšená, protože je jedinečná na našem trhu svou kvalitou a více než příznivými cenami.

Tiande není jen o kosmetice, je to životní styl a filozofie, zklidnění naší mysli.

Zlatá karta zdarma

Zaregistrujte si Zlatou kartu, začněte čerpat výhody ještě dnes!