Přeskočit na obsah

Získejte online katalog zdarma ještě dnes

Stáhněte si katalog TianDe zdarma

Chcete mít novinky TianDe z první ruky? Přečíst si informace o bylinných složkách a zjistit, jak produkty používat, abyste dosáhli maximálního účinku? Katalog TianDe vychází jednou ročně a můžete si listovat na počítači i v telefonu.

Zaregistrujte se k našemu newsletteru* a získejte zdarma online katalog produktů TianDe.

Chtěla bych napsat chválu na Master herb a collagen gel. Používám gel a krém na jizvy od MH a collagen gel plus ještě masku na oči a měla jsem boláky a černé tečky, boláky nemám a jizvy po černých tečkách mizí! za mě bezvadný, jinak pleť vypadá zdravě a mladě. 

Martina K.

I já už se konečně mohu pochlubit s pozitivními zkušenostmi s Tiande a to nejen po kosmetické ale i zdravotní stránce. Sama už skoro měsíc používám čistící mléko na vrásky Tibetské byliny a gel zelený čaj a úžasná změna, pleť je krásně vyhlazená a jemná(žádné suché místečko). 

Eva P.

Opět mě zachránila moje oblíbená náplast WUTONG společně s gelem ORTOPHYT …zablokovala se mi páteř s tím, že bolest střílela až do hrudníku,do žeber…po lehnutí ješte horší ???? tak mi nezbývalo než sáhnout po záchraně …a do rána mám klid

Barča F.

Registrujte se a nakupujte o třetinu levněji

Chtěli byste mít všechny produkty TianDe o 1/3 levnější? Zaregistrujte se u nás a užijte si nižší cenu díky VIP členství. Nezáleží, jestli nakupuje týdně nebo jednou za půl roku. Registrace je naprosto nezávazná.

Výhody pro držitele VIP karty:

  • ⅓ sleva na všechny produkty.
  • Možnost kombinování s dalšími slevovými akcemi.
  • Pravidelné dárky k objednávkám.
  • Přístup do uzavřené facebookové skupiny.
  • Webináře, semináře a diskuze zdarma.
  • K ničemu se nezavazujete.
  • Členství je zdarma.
  • Pro udržení slevy 1/3 stačí nakoupit alespoň jednou za šest měsíců

Po odeslání formuláře se s vámi spojíme a společně vygenerujeme vaše TianDe ID. Na eshopu vám připravíme osobní zákaznický účet, z kterého budete nakupovat s třetinovou slevou.