Získejte online katalog zdarma ještě dnes

Požádejte o katalog a získejte jej obratem zcela ZDARMA.

  * tento online katalog je zcela zdarma, nebudeme Vám zasílat žádné reklamní sdělení nebo jiné věci. Registrace slouží pouze pro poslání online katalogu. V případě, že chcete více informací o tom co katalog obsahuje, neváhejte navštívit jakékoliv naše odkazy zde na webu nebo naše sociální sítě.

  Chtěla bych napsat chválu na Master herb a collagen gel. Používám gel a krém na jizvy od MH a collagen gel plus ještě masku na oči a měla jsem boláky a černé tečky, boláky nemám a jizvy po černých tečkách mizí! za mě bezvadný, jinak pleť vypadá zdravě a mladě. 

  Martina K.

  I já už se konečně mohu pochlubit s pozitivními zkušenostmi s Tiande a to nejen po kosmetické ale i zdravotní stránce. Sama už skoro měsíc používám čistící mléko na vrásky Tibetské byliny a gel zelený čaj a úžasná změna, pleť je krásně vyhlazená a jemná(žádné suché místečko). 

  Eva P.

  Opět mě zachránila moje oblíbená náplast WUTONG společně s gelem ORTOPHYT …zablokovala se mi páteř s tím, že bolest střílela až do hrudníku,do žeber…po lehnutí ješte horší ???? tak mi nezbývalo než sáhnout po záchraně …a do rána mám klid

  Barča F.

  Ušetřete se zlatou kartou

  Přidejte se a získejte zlatou kartu ještě dnes! Čerpejte výhody ihned.

  Absolutně zdarma

  Členství ZDARMA (Za VIP slevovou kartu vůbec nic neplatíte). Tato možnost čeká jenom na Vás úplně zdarma.

  O třetinu levněji

  Nakupujete o třetinu levněji a opravdu všechny produkty. Získáte tak časově neomezenou slevu na cokoliv!