Přeskočit na obsah

Zbavme se celulitidy doma

[:cs]Podle statistik trpí celulitidou 8 žen z 10 bez ohledu na věk, hmotnost a fyzickou aktivitu. „Hrbolkovatost“ pokožky se nevyhne ani sportovcům, ani tanečnicím či modelkám – hormonální změny, týkající se hlavně pohlavního zralosti a těhotenství, dědičnosti, méně aktivní životní styl, nevyvážená strava – to jsou všechno příčiny celulitidy.

Celulitida – lokální zvýšení tukových buněk a narušení mikrocirkulace v tukových tkáních.

  1. krok – Vyčistěte pokožku od čehokoli zbytečného, pokud je pokožka v dobré kondici a má normální vlhkost – poškozené tukové buňky nejsou viditelné. Kůže ztrácí svou pevnost a pružnost, „nafouknuté“ tukové buňky se „opírají“ směrem ven a deformují dehydratovanou pokožku. V dehydratované pokožce je celulitida maximálně viditelná. Proto boj proti pomerančové kůži by měl začít s řádnou péči o vaši kůži. A prvním krokem je právě čištění.

Začněte se SPA rukavicí Tiande, její speciální zrnitá tkanina zajišťuje úplné vyčištění pokožky s masážním účinkem stimulující krevní oběh. Působením SPA rukavice se zvyšuje teplota povrchu kůže a každá buňka je připravena vstřebávat aktivní složky sprchového gelu Citrus Aroma Tiande.

 

 

Masírujte tělo ve směru masážních linií ve směru od okraje ke středu (od paží k ramenům, od plosek nohou až ke kyčlím). Tato metoda se doporučuje v klasické masáží jako nejúčinnější pro zlepšení krevního oběhu a lymfatického toku. Stehna, žaludek a boky – ty oblasti mají největší význam při masáži.

Střídání horké a studené sprchy zvyšuje účinnost sprchového gelu Citrus Aroma. Díky „teplému a studenému“ opakovanému účinku se póry pokožky trvale zmenšují a rozšiřují, což stimuluje sekreci toxinů. Tento postup aktivuje průtok lymfy, což umožňuje odchod přebytečné tekutiny.

2. krok – odstranění pomerančové kůry, s tímto krokem si výrazně poradí lipolitický gel s chladivým účinkem. Pracuje na principu kryolipolýzy (metoda pro trvalé odstranění tukových buněk ochlazením bez poškození kůže, svalů a ostatních tkání).

 

 

Nezapomeňte, že je potřeba bojovat proti celulitidě pravidelně.

 

[:]