Přeskočit na obsah

Domácí terapie SPA

[:cs]Ruce o nás vypovídají více než si sami myslíme. To je základní vizitka každé ženy. Lidské ruce dokáží ukázat nejen svoji sílu, ale pokud je to nutné, tak i jejich jemnost, měkkost a citlivost, se jemně dotýkají, jako by to byly klavírní klíče 🙂

Ve všech případech se musíme o naše ruce starat. Po každém praní si nezapomeňte namazat ruce krémem na ruce, který chrání pokožku nejen před ultrafialovými paprsky, ale také od sucha, podráždění, škrábanci, řezy na různých místech rukou.

Jako příklad lze uvést, že každá žena si v průměru 5x denně umyje ruce mýdlem, asi 20x za měsíc čistí zeleninu a ovoce, 150x ročně si umývá vlasy a více než 500x během 10 let vyčistí vyčistí koupelnu a kuchyň s použitím různých chemických látek škodlivé pro naše tělo.

Kůže na rukou je obecně tenká, mírně hydratovaná, obsahuje málo mazových žláz, je velmi křehká, zranitelná a často trpní suchostí. Při nedostatečné péči pokožka rukou stárne rychleji než kůže jiných části těla. Ruce nám neodpustí, když se o ně špatně staráme.  Musíme se o ně starat každý den bez ohledu na naši náladu a věk. Dobře udržované ruce s čistou manikúrou jsou znamením elegance. A co je nejdůležitější – mládí.  Není divu, že se na nich pozná skutečný věk ženy.

Společnost Tiande nabízí 3 přípravky, které jsou nezbytné v péči o ruce a vzájemně se doplňují svou účinností.

    

  1. krok – Čištění –Univerzální peeling Tiande: čistění pokožky rukou pomocí peelingu Tiande funguje na bázi ovocných kyselin (není abrazivní), které jemně odstraňují zrohovatělou vrstvu buněk a tím zlepší regeneraci pokožky.
  2. krok – Výživa – Tělová sůl s vonnými oleji Tiande – po hloubkovém čistění pokožky pomocí peelingu jsou naše ruce připraveny na další postup a to s využitím našich tělových solí obsahující mořskou sůl, na výběr můžeme použít se zeleným čajem, s medovou broskví, s krystaly z Mrtvého moře. Tento postup jemně odstraňuje mrtvé kožní buňky, stimuluje mikrocirkulaci a zlepšuje metabolismus.
  3. krok – Hydratace – naneste jakýkoli krém na ruce Tiande – krém na ruce s hadím tukem, krém na ruce s houbou Linghzi nebo jakýkoli jiným krém na ruce od Tiande, které tento příjemný postup zakončují.

Osvěžená, uvolněná, hydratovaná pokožka rukou svítí – co může být pro ženu příjemnější? 🙂

 

 

 [:]