Přeskočit na obsah

Žádná pigmentace

[:cs]Pigmentové skvrny znepokojuje velké množství žen. Tento příspěvek je určen právě pro ně.

Podívejme se na příčiny pigmentových skvrn. Barva pleti člověka je obvykle stejnoměrná a závisí na obsahu melaninové látky.

Pokud je v těle nějaká porucha, melanin se produkuje jinak a v důsledku toho se na pokožce objevují tmavé „ostrůvky“ – pigmentové skvrny. Pigmentace je spojena se zkušenostmi s nepříjemnými emocemi, ale stále existuje způsob, jak se jich zbavit.

Kosmetologové  identifikují několik rizikových skupin, které jsou náchylné k výskytu pigmentových skvrn:

 • věk 35+ (je čas začít používat anti-age kosmetiku, kompletní péči – čištění, hydrataci a ochranu)
 • těhotné ženy a ženy 3 roku po porodu
 • lidé, kteří mají problémy s játry, žaludkem nebo střevy. Žijeme v takových podmínkách, že je nutné od 35 let provádět očistu organismu, užívejte dostatek vitamínu C
 • lidé, kteří se rádi sluní, ale ignorují používat přípravky proti slunečnímu záření, vždy chránit pleť před každým odjezdem z domova bez ohledu na roční období
 • používání chybných přípravků na pláži: parfémy, deodoranty, plážové oleje, make-up apod.
 • užívání antibiotik a antikoncepčních přípravků – jsou silným stimulátorem vzniku pigmentových skvrn
 • a samozřejmě stres

Zde je jen několik přípravků z kosmetiky Tiande, které pomáhají s odstraněním pigmentových skvrn. Je zde ovšem velmi důležitý komplexní přístup. Následující program obsahuje tyto přípravky pro  celkovou péči.

 1. Peeling – 2x týdně, vždy večer, doporučuje se používat některý z těchto peelingů, Peeling s ovčí placentou a Citronový peeling. 

Nepodceňujte význam peelingu! Peeling odstraňuje vrstvu po vrstvě pigmentových skvrn. Po každé další aplikaci uvidíte zlepšení. Kromě toho peeling podporuje pronikání živin a proto je potom účinnost masky či krému mnohonásobně vyšší.  Tím se vznik  nových buněk urychlí a nahradí se staré buňky. Vaše pokožka je obnovená, to je to co dělá peeling.

2. Perlový prášek

 • prvních 10 dní používat ráno nebo večer, pak 2x týdně ve dnech, kdy jste použili peeling. Rozpustná maska Perlový pudr efektivně zesvětluje pokožku, doporučuje se, aby byl aplikován přímo na skvrnu, tak bude účinek výraznější.

3. Vyhlazují krém na vrásky z ovčí placenty kosmetiky TianDe

 • každý večer použít. Pomáhá redukovat pigmentaci a vyrovnává tonus a reliéf pokožky obličeje. Hydratuje a podporuje přirozené obranné mechanismy pokožky, posiluje její turgor, bojuje proti zarudnutí a olupování.

4. Tónovací krém z ovčí placenty

 • používat každý den místo denního krému nebo tónovacího krému. Spojuje v jednom přípravku vlastnosti korektoru a výživného krému: vyrovnává barvu pleti, maskuje vady, pleť získává svěží vzhled. Výborně zvlhčuje, chrání pokožku před škodlivými vlivy životního prostředí. Pleť obličeje získá sametově jemný a přirozený odstín.

 [:]