Přeskočit na obsah

Zázračná mořská sůl a SPA soli TianDe

Mořská sůl

Mořská sůl je produkt, který lidé používají již od pradávna pro své velmi prospěšné vlastnosti. V současné době se používá nejčastěji jako konzervační prostředek při přípravě pokrmů či v kosmetice. Egyptská královna si míchala sůl s medem k ochraně proti vráskám a pro kůži s nádechem ruměnce prý používala sůl s aromatickými oleji.

Vlastnosti mořské soli

  • mořská sůl obsahuje mnoho prvků, které jsou velmi účinné pro zdravé fungování organismu
  • sodík pomáhá urychlit proces metabolismu v lidském těle
  • vápník zabraňuje infekcím a podporuje hojení ran, tvoří stěny buněk
  • brom má uklidňující účinek na lidský nervový systém
  • hořčík zabraňuje křečím
  • jód je nutný pro normalizaci hormonálního systému
  • mangan posiluje imunitní systém
  • železo je výborným prostředkem k transportu kyslíku do všech orgánů lidského těla, což stimuluje tvorbu červených krvinek

Mořská sůl TianDe

Mořská sůl je produktem moře jako výsledek odpařování mořské vody bez použití umělé průmyslové technologie. V procesu získávání je zapojen pouze vítr a slunce. Předpokládá se, že mořská sůl získaná tímto způsobem má záhadnou sílu, která ovlivňuje tělo a mysl.

Přírodní mořská sůl TianDe je velmi bohatá na minerály, stopové prvky a makroelementy. Její účinek je posílen tím, že se používá v kombinaci s éterickými oleji.

Pokud se soli používají jako peeling, horní vrstva kůže je účinně očištěná a odumřelé buňky jsou odstraněny. To zlepšuje průchod kyslíku do hlubších vrstev dermis.

Exfoliace pomáhá čistit a zmenšit póry, upravuje činnost mazových žláz a kromě toho, že  „vymazává“ jemné vrásky, tak brání tvorbě těch hlubokých. Zlepšuje hydrataci a pružnost pokožky. Metabolické procesy se aktivují, pokožka dostane další dávku mikroelementů.

TianDe tělové soli je výborné aplikovat v kompletním programu proti celulitidě. V tomto případě může být sůl aplikovaná denně na problémové oblasti postižené celulitidou. Výsledkem je zlepšení mikrocirkulace krve a lymfy v podkožní tkání. To stimuluje uvolňování toxinů a eliminuje jevy charakteristické pro celulitidu. Čištění solemi zvyšuje schopnost pokožky absorbovat aktivní složky dalších anticelulitidních kosmetických přípravků TianDe.

Tělové soli Tiande jsou a výborným pomocníkem při domácích SPA procedurách, můžou být používány při manikúře nebo pedikúře.

Kosmetická řada Tiande obsahuje širokou škálu tělových solí – s medovou broskví, zeleným čajem, grapefruitem, zázvorem, mořskými řasami či s krystaly z Mrtvého moře.

Tělové soli TianDe