Přeskočit na obsah

Zbavte se bolesti kloubů

Bolest kloubů

„Nejvyšším uměním medicíny je umění předejít nemocem“. Svatá pravda. Bohužel styl dnešního života, tedy nedostatek pohybu, špatné stravovací návyky, nemoci nervové soustavy, poruchy látkové výměny, podchlazení, úrazy, infekce aj. nám způsobují různé zdravotní neduhy. S nárůstem práce z domova přibývá vážných onemocnění jako jsou artritidy a artrózy.


Mnozí lidé se chybně domnívají, že bolesti kloubů není třeba léčit, protože po nějakém čase samy odezní. Bolesti kloubů ovšem časem nabírají na intenzitě, proto není vhodné s léčbou otálet. Kromě toho, užitek přináší nejen léčení, ale i prevence. Přitom bolest svalů, kloubů či zad zažil snad každý, a to i v mladém věku. Tím spíše je vhodné problém nepodceňovat.

Pohled Tradiční čínské medicíny

Právě moudrosti Východu s jeho respektem k přírodě, chápání jednoty všech dějů přírody nám dnes umožňují využívat staleté zkušenosti čínské medicíny i výdobytky špičkových technologií. Ve východní medicíně neexistuje pojem „chronický“. Od dávných časů až do dnešního dne se v Číně, Koreji a Japonsku při místním léčení artritidy a artrózy široce využívají léčebné obvazy, obklady a náplasti.

Dnes takové znecitlivující a protizánětlivé náplasti nabízí společnost TianDe. Náplasti Wutong a Jian Kang pojí dávnou moudrost a poznatky východní medicíny s moderními inovačními technologiemi Západu.

Základem fytonáplastí je kombinace cenných léčivých bylin a přírodních složek. Působení těchto náplastí je založeno na principu transdermální terapie. Povrch kůže je výbornou přístupovou cestou pro přísun léčivých látek do organizmu.

Účinky kosmetické fytonáplasti „Wutong“

 • Tělová léčivá náplast se překládá jako Žádná bolest a je účinným prostředkem k odstranění bolesti ve svalech a kloubech.
 • Zmírňuje bolesti při revmatických stavech, výměnných postiženích kloubů (osteochondróza), používá se při bolesti svalů, natažení, výronu, zlomenině.
 • Má anestetický účinek, zmírňuje otoky, zlepšuje místní krevní oběh a působí protizánětlivě.

Náplast obsahuje skořicový olej, habanero (pálivá paprička), nať kopytníku, kořen Notopterygium incisum, dudník, plamének, světlici barvířskou, výtažek z kadidlovníku, myrhu, dračí krev, mentol. Balení obsahuje 5 ks.

Účinky kosmetické fytonáplasti „Jian Kang“

 • Tělová léčivá náplast nese název Nespoutaný pohyb a pyšní se výrazným protizánětlivým účinkem.
 • Je určena jak k prevenci, tak i ke zmírnění bolestí při zánětlivých postiženích pohybového aparátu.
 • Stimuluje výměnné procesy, zvětšuje rozsah kloubní pohyblivosti, zmírňuje syndrom bolesti.

Náplast obsahuje chvojník nebo chvojník dvouklasý, zázvorový kořen, anděliku, ženšen nepravý, skořicový olej, kafr, mentol, kaučuk, přírodní pryskyřice (kalafuna), lanolin, oxid zinečnatý. Balení obsahuje 5 ks.

Hlavní přednosti kosmetických fytonáplastí :

 • cílený přísun aktivních látek do organizmu, nezávisle na velikosti náplasti;
 • urychlené působení aktivní látky;
 • nepřetržitý přísun aktivních složek;
 • absence nepříjemných pocitů;
 • absence vedlejších vlivů na trávicí trakt, potlačení alergických reakcí;
 • snížení ztrát účinné látky, vznikajících v souvislosti s látkovou výměnou;
 • možnost okamžitého vysazení v případě individuální nesnášenlivosti složek.