Přeskočit na obsah

Žaneta Herzánová

Také se ráda podělím o svou referenci. Není to sice kdoví jaký problém, ale třeba někomu pomůže.

1) Už před 30. rokem mi přestaly růst vlasy na délku a já je tolik chtěla mít dlouhé až po pas. Tehdy jsem poznala TianDe a pořídila si řadu na podporu růstu vlasů BIO REHAB. Vlasy mi začaly krásně růst a dokonce se mi hodně dělaly i nové podrosty všude možně – v koutech, na týlu atd. Bylo to neuvěřitelné. Mé vlasy byly suché, a tak jsem si pořídila přípravky jiné značky (cenově srovnatelné s TianDe), po kterých tak suché nebyly. To mi ale taky přestalo za nějakou dobu vyhovovat a vrátila jsem se k šamponům a balzámům TianDe a jiné už nechci. Teď jsem si oblíbila řadu s extraktem ženšenu, po kterém mi taky vlasy rostou krásně a konečně mi vyhovuje po všech stránkách. Řady však stále střídám a zkouším, co mi bude nejvíce vyhovovat. Za tu cenu to rozhodně stojí! 

PS: Nosila jsem část hlavy vyholenou, ale s šampony TianDe jsem změnila účes, protože „holit“ si hlavu co týden, to bylo vyčerpávající. 😀

2) Vždycky jsem měla problematickou pleť, místy suchou nebo normální a místy mastnou, kde se mi dělají pupínky a vředy, a to hlavně v době před menstruací. Díky Alunitu, kterým vždy pupínky vysuším, jsou za pětinu času pryč, než tomu bylo dříve. Potírám je také hadím pytlíkem zlatým, který je dříve zahojí. Nicméně je to všechno o starání se o pleť, čemuž jsem dříve nevěnovala tolik pozornosti jako teď a jsem moc spokojená.