Přeskočit na obsah

Dana Svobodová

TianDe používám něco málo přes půl roku a nedám dopustit na náplasti Jian Kang, Wutong a detoxikační a krém Slaviton. Jelikož mám malé dítě a i starší děti to vyžadují, tak jsem chtěla vyzkoušet něco, co není z lékárny a tolik to nestojí. Byla jsem nesmírně překvapená, co za zázrak náplasti umí. Při rýmě, kašli nebo únavě nesmí chybět v mé lékárničce. 

Prodělali jsme Covid a já nepoužila žádný lék, jen TianDe výrobky. A to jsem měla opravdu bolesti celého těla a o únavě a rýmě ani nemluvím. Tři dny lepení a mazání krému Slaviton, náplasti na čelo, nos, klouby prostě tam, kde jsem potřebovala a bolest byla snesitelná. Manžel měl kašel, který ho trápil hlavně v noci, po využívání dvou sirupů z lékárny jsem sáhla po detoxikačních náplastech a světe div se, po třech dnech se kašel zmírnil a on mohl v noci spát. Pátý den už byl kašel fuč a já jen řekla Wau 🙏

Já osobně denně mažu Slaviton i na nohy, pocit těžkých nohou je pryč a lépe se mi spí. Kosmetika a šampony už nesmí chybět v naší koupelně. Mé dvě starší dcery mají dlouhé vlasy a každá jinou strukturu. Husté a jemné s výskytem lupů a maštění. Díky šamponům je vše mnohem veselejší. 

Dále mám vyzkoušenou kosmetiku, kterou už nehodlám měnit. Krémy krásné voní, pleť je svěží a já jsem nadmíru spokojená. Sada Fucoidan a výrobky z ovčí placenty úžasně voní a jsou cenově dostupné. Díky TianDe 😊  a těším se na další přípravky, které jsem ještě nevyzkoušela.