Přeskočit na obsah

Jak řešit jizvy po akné

Jen málokdo z nás neřešil nikdy akné. Samozřejmě nejvíce tento problém trápí mladistvé v období puberty, ale ruku na srdce, i v pozdějším věku nás může akné potrápit. Někdy i tak silně a zánětlivě, že po něm zůstanou viditelné jizvy. Z vlastní zkušeností vím, jaký to může mít vliv na psychiku.

Řešení nabízí produkty TianDe, které jsou speciálně sestaveny tak, aby krásně pomohly zregenerovat postižené místo a po jizvách tak nezůstala ani památka.

Unikátními pomocníky, kteří zaručeně pomohou s jizvami po akné, jsou produkty se šnečím mucínem. Vědci a odborníci považují hlemýždí sekret doslova za kosmetický zázrak. Obsahuje účinné látky podporující regeneraci pokožky a příznivě působí také na: 

  • regeneraci a obnovu kožní tkáně,
  • podporu zdraví pokožky díky proteinům, které jsou hlavními složkami pojivové tkáně,
  • odstranění odumřelých buněk,
  • hydratuje pokožku a urychluje proces léčení.

Důkladnou péčí o pleť předejdeme výskytu akné

Základ prevence spočívá v pečlivém čištění pleti správným způsobem a vhodnými přípravky. Produkty z řady Master Herb nabízí komplexní řešení problematické pleti, počínaje prevencí tvorby akné nebo jeho výskyt výrazně zredukují.

Péčí o akné můžete podpořit také speciálními přístroji a pomůckami

Nejsou to jen samotné kosmetické produkty, co může pomoci v boji proti akné. V nabídce TianDe naleznete  čistící houbičku nebo speciální přistroj s fotochromatickými a ultrazvukovými účinky. V boji proti akné se můžete spolehnout i na pleťový váleček s jehličkami.