Přeskočit na obsah

Lenka Šleisová

Jak jsem se seznámila s TianDe já.

Jedné své známé jsem si postěžovala na vlasy, že bych potřebovala své vlasy zlepšit, aby byly pevnější, nepadaly a celkově ozdravěly. Už jsem toho vyzkoušela opravdu hodně, různé značky, ale nebylo to ono.

Měla jsem zkusit právě produkty TianDe – proti padání vlasů a jejich zpevnění, s houbou Lingzhi. Tak jsem zakoupila šampon, balzám a zkoušela. Přišlo milé překvapení. Ještě jsem produkty nespotřebovala a už jsem byla daleko spokojenější. Takže používám stále a zkouším další řadu Bio Rehab. Potom už jsem začala zkoušet další a další produkty / krémy, gely, doplňky stravy, zubní pastu, prací prostředek EcoDeViva apod./

Bez čeho se již neobejdu? Jsou to náplasti: Jian Kang a Wutong. Musím je mít stále v zásobě, protože hned, jak mám nějaké potíže / hlava, záda, bolesti v kříži/, okamžitě lepím na postižená místa. Přijde úleva a lepší pocit.

Stále ještě nemám vyzkoušené všechny produkty TianDe, postupně budu dále objednávat a zkoušet, ale už teď můžu doporučit se o produkty TianDe zajímat a zkusit si udělat radost a objednat si.

Vždy Vás potěší nějaký dáreček, slevové akce, budete se mít vždy na co těšit.