Tiande

ORIENTAL

Tajemství oritentálních zen odhaleno

Mejte plet jako zeny Asie

Dnes je používání bylin z Asie efektivním způsobem, jak vrátit pleti mládí, hladkost a krásu! Odhalení krásy orientu máte na dosah! Vyzkoušejte i Vy produkty tajuplných krás.

tiande – oriental

TianDe poskytuje tuto příležitost ženám na celém světě a rozšiřuje sortiment výrobků z řady ASIAN BEAUTY, vytvořené podle nejlepších tradic východní kosmetologie!

VÍCE INFORMACÍ

Jiz nemusíte hledat
Tajemství orientu odhaleno a je zde pro vás

Kvalita která
se vyplatí

V novém krému od TianDe působení proteinů hedvábí je umocněno kyselinou hyaluronovou, v tandemu tak vytváří silný hydratační komplex, který uchovává vláhu v pleti na dlouhou dobu. Výsledek – 1300x víc hydratace!* Copak to je možné? Každá molekula kyseliny hyaluronové přitahuje vodu v poměru 1:1000 a molekuly fibroinů hedvábí – v poměru 1:300. Ve výsledku získáme extra hydrataci!

Krém s hedvábnými proteiny je posílený o proteiny z pšenice, extrakt aloe vera a alantoin.

Nový krém z řady Asian Beauty spojuje v sobě všechny výhody přírodních složek a je ideální pro každodenní hydrataci všech typů pleti, stejně jako pro intenzivní regeneraci pokožky s příznaky dehydratace. Jeho pravidelné používání pomáhá vyhladit vrásky a posílit ochrannou kožní bariéru.

Poznej krásu jeste dnes

Zjisti vše co potřebuješ o kráse orientu

Získat ebook zdarma