Kdo by nechtěl mít pěkné vlasy?

 

Kosmetologové vynakládají velké množství peněz, aby i přípravky v péči o naše vlasy byly současně šetrné. Hodně lidí má právě problém při výběru vlasové kosmetiky, tak aby péče o jejich vlasy byla výborná.

Maska nebo balzám?

Dnes je opravdu dost obtížné se orientovat v tak široké nabídce vlasové kosmetiky 🙂

I když je to těžké, pokusíme se rozdělit vlasovou kosmetiku podle jejích funkcí a účelu.

Kondicionér 

Nejjemnější pomocník pro vlasy v normálním stavu – vlasy jsou relativně zdravé, bez lupů, bez laků apod.

Jeho působení je v první řadě zaměřeno na uzavření šupin vlasů, což usnadňuje rozčesávání a poskytuje vlasům jemnost a pružnost. Po použití kondicionéru vypadají vlasy leskle a silně. Je ideální pro každodenní použití, protože působí na povrchu vlasů bez pronikání do hloubky vlasu.

Balzám 

Jsou silnější než kondicionéry. Jsou nástrojem pro řešení konkrétních problémů a obsahují mnoho živin, organických kyselin, rostlinných extraktů, vitamínů a proteinových komplexů.

Jsou obvykle založeny na kreatinu, aminokyselinách, sacharidech atd. Proto by se neměly používat příliš často. Nadměrné množství  přírodních enzymů by mohlo mít opačný účinek a to přetížení vlasů.

Balzám působí nejen na povrchu vlasů, ale má taky schopnost proniknout hluboko do vlasů. Na rozdíl od kondicionérů mají hustější konzistenci.

Balzámy jsou vhodné pro vlasy s lehčím typem poškození. Odborníci doporučují používat balzám 2-3x týdně. Balzám se obvykle používá po celé délce vlasů, někdy i na pokožku hlavy.

Maska 

Maska je tzv. „těžké dělostřelectvo“, které je schopné zvládnout poměrně vážné problémy. Masky jsou považované za nejúčinnější způsob obnovy poškozených vlasů. Tento přípravek by měl být používán na velmi poškozené vlasy, zvláště po žehlení vlasů, barvení, trvalé ondulaci.

Na rozdíl od kondicionérů a balzámů obsahuje významné množství výživných a regeneračních látek. Každá maska na vlasy má svůj rozsah působení a je určena k řešení konkrétního problému. Můžou to být nadměrně suché vlasy, roztřepené konečky vlasů, vypadávání vlasů. Také masky potřebují používat hodně i ti, kteří si pravidelně barví vlasy, protože barva vážně poškozuje strukturu vlasů.

Koncentrace účinných látek obsažených ve vysoce kvalitní masce na vlasy je extrémně vysoká. Maska se doporučuje používat 1x týdně po určitou dobu (4-10 týdnů), poté chvilku nechat odpočinout, jinak by se mohly objevit lupy nebo by se od kořínků vlasů mohly začít více mastit.

Tiande vlasové masky a vlasové kondicionéry

  • jsou určeny pro každého, kdo chce mít skvělé vlasy. Rychle a účinně pomáhají vlasům se naplnit silou, léčit a získávat zpět svůj lesk.
  • Tiande vlasové přísady jsou složeny z přírodních složek, jedná se o rostlinné extrakty sbírané v ekologicky čistých oblastech ve volné přírodě, v nejoptimálnější období. Bohatý obsah ve vlasových přípravcích Tiande umožňuje vlasům získat téměř všechny ingredience potřebné k zajištění zdraví a krásy téměř okamžitě 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *