Jen málo kdo z nás neřešil nikdy akné. Samozřejmě nejvíce tento problém trápí mladistvé v období puberty, ale ruku na srdce, i v pozdějším věku nás může akné potrápit. Někdy může být akné tak silné a zánětlivé, že po něm právě zůstanou viditelné jizvy. Z vlastní zkušeností vím, jaký to může mít vliv na psychiku.

Ovšem právě s produkty Tiande, které jsou speciálně sestaveny tak, aby krásně pomohly zregenerovat postižené místo a po jizvách tak nezůstala ani památka.

Unikátními pomocníky, kteří zaručeně pomohou s jizvami po akné, jsou produkty se šnečím mucínem. Vědci a odborníci považují doslova za kosmetický zázrak hlemýždí sekret, který obsahuje účinné látky podporující regeneraci pokožky. TianDe vám tak přináší produkty, které jsou založeny na bázi hojivého hlemýždího mucínu. Ten podle vědců příznivě působí na: 

  • regenaraci a obnovu kožní tkáně
  • podporu zdraví pokožky díky proteinům, které jsou hlavními složkami pojivové tkáně
  • odstranění odumřelých buněk
  • hydratuje pokožku a urychluje proces léčení

Regenerační tonikum s mucínem hlemýžďů

590 Kč

Vícefunkční krém na obličej s mucinem hlemýžďů

656 Kč

Vícefunkční krém na oči s mucinem hlemýžďů

656 Kč

Důkladnou péčí o pleť předejdeme výskytu akné

Základem prevence spočívající v pečlivém čištění pleti umožní i to, aby jste si otázku: Co na jizvy po akné?, vůbec nemuseli pokládat. Základem je totiž správné čištění pleti vhodnými přípravky. V nabídce TianDe naleznete řadu produktů, které pomohu předcházet samotné tvorbě akné nebo jeho výskyt výrazně zredukují.

Čistěte a hydratujte pleť přípravky z řady proti akné

Čistící gel na obličej Master Herb

222 Kč

Pleťová voda na aknózní pleť Master Herb

275 Kč

Krém na obličej s projevy akné a jizvami

332 Kč

Gel na obličej s projevy akné BioComplex

358 Kč

Péčí o akné můžeme také podpořit speciálními přístroji a pomůckami

Nejsou to jen samotné kosmetické produkty, co může pomoci v boji proti akné. V nabídce Tiande naleznete  čistící houbičku nebo speciální přistroj s fotochromatickými a ultrazvukovými účinky. V boji proti akné se můžete spolehnout i na pleťový váleček s jehličkami.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *