Jen málo kdo z nás neřešil nikdy akné. Samozřejmě nejvíce tento problém trápí mladistvé v období puberty, ale ruku na srdce, i v pozdějším věku nás může akné potrápit. Někdy může být akné tak silné a zánětlivé, že po něm právě zůstanou viditelné jizvy. Z vlastní zkušeností vím, jaký to může mít vliv na psychiku.

Ovšem právě s produkty Tiande, které jsou speciálně sestaveny tak, aby krásně pomohly zregenerovat postižené místo a po jizvách tak nezůstala ani památka.

Unikátními pomocníky, kteří zaručeně pomohou s jizvami po akné, jsou produkty se šnečím mucínem. Vědci a odborníci považují doslova za kosmetický zázrak hlemýždí sekret, který obsahuje účinné látky podporující regeneraci pokožky. TianDe vám tak přináší produkty, které jsou založeny na bázi hojivého hlemýždího mucínu. Ten podle vědců příznivě působí na: 

  • regenaraci a obnovu kožní tkáně
  • podporu zdraví pokožky díky proteinům, které jsou hlavními složkami pojivové tkáně
  • odstranění odumřelých buněk
  • hydratuje pokožku a urychluje proces léčení
regenerační tonikum s mucínem hlemyžďů
Vícefunkční krém na obličej s mucínem hlemýžďů
Maska na obličej s mucínem hlemýžďů

Důkladnou péčí o pleť předejdeme výskytu akné

Základem prevence spočívající v pečlivém čištění pleti umožní i to, aby jste si otázku: Co na jizvy po akné?, vůbec nemuseli pokládat. Základem je totiž správné čištění pleti vhodnými přípravky. V nabídce TianDe naleznete řadu produktů, které pomohu předcházet samotné tvorbě akné nebo jeho výskyt výrazně zredukují.

Čistěte a hydratujte pleť přípravky z řady proti akné

Pleťová řada Master Herbs proti akné

Péčí o akné můžeme také podpořit speciálními přístroji a pomůckami

Nejsou to jen samotné kosmetické produkty, co může pomoci v boji proti akné. V nabídce Tiande naleznete  čistící houbičku nebo speciální přistroj s fotochromatickými a ultrazvukovými účinky. V boji proti akné se můžete spolehnout i na pleťový váleček s jehličkami

Přírodní houba Konjac pro čištění pleti
Přístroj s komplexními fotochromatickými a ultrazvukovými účinky
Pleťový váleček mezoroller s jemnými jehličkami

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *