Mycí prostředek na nádobí na základě mýdlového ořechu

Zdraví na stříbrném podnose!

S tímto přípravkem na mytí nádobí (já mu říkám jar) se ihned skamarádíte. Je to jedním slovem úžasný pomocník v domácnosti. Já s ním nejvíce oceňuji čištění oken, stačí malá lžička do vody a umyjete okna bez dalšího čištění, leštění jiným přípravky. Jsou beze šmouh!! Oceňuji to vzhledem k neustálým tlapkám mých dětí. Nádobí myje skvěle, uklízí celou kychyň, odstraňuje mastnotu
dá se použít i na pracovištích, kdy se setkáváte s mastnotou, řezníci, kuchaři atd.
Na ruce dejte kapku přípravku a mněte . Vznikne bílý povlak. Potom opláchněte vodou (raději vlažnou nebo studenou). Ruce budou čisté ale i nádherně hebké. Lze je opláchnout i minimálním množství vody.
Stejně kvalitně myje i ve studené vodě a proto se hodí na chaty do dílen, kanceláří, kde není vždy ihned po ruce teplá voda. Samozřejmě ideální pro děti.
Výsledkem je čistá domácnost a hlavně zdraví. Zbavíte se saponátů, které toxikují naše tělo a způsobují nám různé potíže, ekzémy, alergie atd.

  

 

POPIS:

Přírodní a bezpečný mycí přípravek. Účinně odstraňuje nečistoty různého původu, dokonce i ve studené vodě. Oplachuje se z nádobí snadno a beze zbytku. Jeho základem je saponin – přírodní pěnidlo, které je obsaženo ve skořápce mýdlového ořechu. Je plně rozložitelný v okolním prostředí a nevytváří alkalickou reakci. Mydlové ořechy nejen že nepoškozují lidské zdraví, ale dokonce naopak mají změkčující a protizánětlivý účinek na pokožku rukou.

POUŽITÍ:

Kápněte 1-2 kapky přípravku na vlhkou houbou, otřete houbou nádobí a pak ho opláchněte pod tekoucí vodou. Nebo rozpusťte 1 lžičku na 5 litrů vody, umyjte nádobí, opláchněte.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *